İçeriğe geç

Kalite

          İNOVA tarafından üretilen tüm ürünler Sınıf III tıbbi cihaz kapsamında CE sertifikasına sahiptir. Üretimin her aşaması ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemine uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

          İNOVA Tıbbi Cihazlar ve Bio Malzeme San. ve Tic. A.Ş. 2667269157238 "Firma Tanımlayıcı Numarası" ile Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankasına (TİTUBB) kayıtlıdır.

          İNOVA tarafından üretilen 92 adet BoneMiX® markalı ürün, TİTUBB'na kayıtlı ve T.C. Sağlık Bakanlığı'nca onaylıdır.  Onaylı Ürün bilgilerine T.C. İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankasından ulaşabilirsiniz.

          Açılan pencerede "Ana Firma Tanımlayıcı No" bölümüne 2667269157238 girerek Onaylı Ürünlerimizi görüntüleyebilirsiniz.

          Güncel Bayi bilgilerine T.C. İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankasından ulaşabilirsiniz.

          Açılan pencerede "Ana Firma Tanımlayıcı No" bölümüne 2667269157238 girerek ONAYLI BAYİLERİMİZİ görüntüleyebilirsiniz. BoneMiX® markalı ürünlerimizi mutlaka Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankasına (TİTUBB) kayıtlı bayilerimizden temin ediniz

          Üretimi yapılan her bir BoneMiX® markalı ürünün takibini Ürün Takip linkini kullanarak yapabilirsiniz. Ürün takibi yapmak için gerekli olan kullanıcı adı ve şifreyi yetkili bayilerimizden temin edebileceğiniz gibi doğrudan INOVA ile iletişim kurarak da yapmanız mümkündür.

error: Content is protected !!